Ania

Prezes Zarządu.
Matematyka, fizyka

Anna- absolwentka wydziału Inżynierii Środowiska na Politechnice Warszawskiej. Korepetycje prowadzi od pierwszego roku studiów, zamiłowanie do przedmiotów ścisłych i czerpanie przyjemności z nauki dzieci i młodzieży (do którego powołanie czuła już w szkole średniej), oraz osiągane wyniki przez uczniów przekonały ją do zajęcia się zawodowo nauczaniem dzieci i otworzenia firmy zajmującej się pomocą w zrozumieniu zagadnień z matematyki, fizyki w pełnym wymiarze: szkoła podstawowa – liceum, jak również z pozostałych przedmiotów w zakresie szkoły podstawowej i gimnazjum.

Ewelina

Chemia, matematyka

Ewelina- absolwentka wydziału chemii na UMK w Toruniu. Przyjaźnie nastawiona do uczniów, w prosty i zrozumiały sposób stara się wytłumaczyć materiał w miłej i przyjaznej atmosferze. Zajęcia korepetycyjne prowadzi od 4 lat, głównie z matematyki i chemii.

Ewa

Matematyka

Ewa- absolwentka UMK w Toruniu, studia magisterskie na kierunku Matematyka, specjalność nauczycielska. 35 lat doświadczenia w zawodzie. Posiada niezbędne kwalifikacje do pracy w charakterze nauczyciela matematyki, także z dziećmi i młodzieżą z upośledzeniem umysłowym. Indywidualnie dobiera formy i metody pracy pod kątem indywidualnych potrzeb ucznia.

Kasia

Fizyka, matematyka

Kasia- nauczycielka fizyki z 20sto letnim stażem.